شرکت SunStar (سان استار )

با سلام و نام و یاد خداوند، گروه کارآزموده به غیر از ثبت دوره های مالی ، فعالیت در زمینه های فناوری اطلاعات را نیز در کارنامه خود دارد. از این رو یکی از مشتریان خود که شرکت بزرگ سان استار می باشد را در این کارنامه دارد . فعالیت گروه کارآزموده در بخش های مختلفی صورت می گیرد که می توانید آن ها را از سایت ما مشاهده کنید. فعالیت های مالی و فعالیت های خدماتی از بیشتر این پروژه ها می باشد .

شرکت سان استار

گروه کارآزموده و شرکت سان استار :

شرکت سان استار با استفاده از دستگاههای تمام اتوماتیک روز دنیا با طراحی کاملاً اقتصادی و پیوسته تلاش نموده است که همواره محصولاتی درخور به بازار عرضه نماید. شرکت سان استار از یک آزمایشگاه مجهز کیفی بهره میجوید تا همواره محصولی باکیفیت در اختیار هموطنان عزیزمان قرار گیرد. افزایش جمعیت و صنعت غذایی رو به توسعه و تحول ایران، مسئولین و مدیران کارخانه ی سان استار را برآن داشته تا بر تلاش بی وقفه خود بیافزایند و در این راستا با تجهیز هرچه بیشتر خطوط تولید، علاوه بر دستیابی به تولید بیشتر، محصولات خود را در بالاترین سطح ممکن کیفی بدست شما مصرف کننده محترم برساند.

گروه کارآزموده کلیه فعالیت های مربوط به فناوری اطلاعات این شرکت در شعبه قم را در دست گرفته و کارهایی نظیر دوربین مدار بسته و سانترال و شبکه کامپیوتری برای این شرکت انجام داده است.

بر همین اساس گروه ما در بعضی از شرکت های مطرح که می توانید نام آن ها و نوع فعالیت شرکتمان را در آن شرکت ها در سایتمان مشاهده بفرمایید. فعالیت های گسترده ای که شامل فعالیت های فناوری اطلاعات و همچنین مالی می باشد.

با توکل بر خداوند و تکیه بر دانش بومی میتوانیم تمام فعالیت های IT یک شرکت را به خوبی انجام دهیم.

با تشکر

گروه آموزشی کارآزموده

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *