سانترال در یک نگاه

با در نظر گرفتن اینکه هر شرکت یا کارخانه یا سازمانی نیاز به تماس خوب با مشتریان ، مراکز و شعب خود دارند ; پس با در نظر گرفتن این موضوع نیاز هر بخشی به داشتن تلفن بسیار زیاد است . هر شرکت برای اینکه مشتریان خود را زمانی که با آن ها تماس می گیرند بتواند به بخش های مورد نیاز مشتری هدایت کند از دستگاه های تلفن سانترال با ظرفیت کم یا زیاد استفاده می کند .

در این دوره آموزشی ،مواردی در خصوص تلفن های سانترال با ظرفیت بالا در نظر گرفته شده و آموزش داده شده است .در این آموزش شما با دستگاه های kx-ns500 آشنا می شوید و نحوه کار کردن با آن ها را یاد میگیرید.

مزیت این آموزش نسبت به همه دوره های آموزشی موجود در بازار این است که با نرم افزار این نوع دستگاه ها آشنا شده و کار کردن با آن را یاد می گیرد .این مزیت به شما کمک می کند که پس از یادگیری ،سانترال این شرکت ها را بدون اینکه نیاز به تلفن مادر یا همان تلفن اصلی (که برای آدرس دهی و تنظیمات کل سانترال از آن ها استفاده می شود )راه اندازی کنید و هزینه این شرکت ها را برای خرید این تلفن ها پایین آورده و با سرعت بیشتر و بدون خطا موارد مورد نیاز آن ها را براورده کنید.همچنین به علت کارایی بالاتر نرم افزار این دستگاه ها نسبت به تلفن اصلی مواردی را که با تلفن نمیتوان یا خیلی سخت میتوان انجام داد را به راحتی و کامل انجام دهید.

در این آموزش مطالب به صورت نوشتاری و عکس و همچنین فیلم تهیه شده است که شما بعد از خرید این دوره میتوانید آن ها را در دسترس داشته باشید.

 

کار با نرم افزار سانترال

بدون نیاز به تلفن و تلفن مادر

کم هزینه کردن شرکت

کاربری آسان ، سریع و با کیفیت

کاملا فارسی

آموزش به صورت متنی ،تصاویر و فیلم

یادگیری به صورت کاربردی(بدین معنا که این نوع یادگیری با سرعت بالایی انجام می گیرد و شما درگیر مقدمه چینی و غیره نمی شوید و در کمترین زمان ممکن به خواسته خود میرسید)

 

 

برای دانلود آموزش و دریافت اطلاعات کلیک کنید

توضیحات بیشتر و خرید

تصاویری از دوره

مورد استفاده برای

پیمانکارن

مدیران IT شرکت ها

مدیر عامل شرکت ها

دانشجویان مهندسی

مهارت های لازم

+NETWORK

منابع

کل این دوره متعلق به گروه کارآزموده می باشد.

%

درصد یادگیری

دوره های پیشنهادی

خردمندی در کسب

آی تی سازمانی