با سلام و احترام ،در این زمانه که نیاز کشور به درآمدهای غیر نفتی زیاد می باشد ،می توان با کمی تلاش و مطالعه یک کارآفرین موفق شد و کسب درامد کرد.گروه کارآزموده با تلاش بالا سخت کوشیده است که دوره هایی در مورد کسب و کار های موفق و دارای بازدهی مناسب را برای شما فراهم سازد. کارازی شو یک پیوند میان ما و شما هست که با ثبت نام و یا دانلود نرم افزار ما میتوانید یک کارازی شوید.

گروه کارآزموده

مرکز آموزش کارآزموده

چه مطالبی می توانم پیدا کنم تا کارازی شوم؟

آموزش های گروه از این بابت مورد استفاده قرار میگیرد که یک راست سراغ موارد مالی و مشاوره در این زمینه ها می رود . این کار باعث شده است که دوره های ما از سایر دوره های کسب و کار متفاوت تر به چشم بیاید. زیرا در بقیه دوره ها بیشتر به این مپردازند که شما خیلی کارامد تر و انگیزشی تر به کاری که میخواهید برسید.

 این خوب است اما شما قبل از اینکه کاری را بخواهید انجام دهید در آن شک دارید.  اگر به سمتش بروید ممکن است بعد از اینکه کلی پول و وقت صرف کردید آخر سر به درد نخورد و نتوانید انجام دهید. شاید حتی قبل از اینکه شروع کنید با دوره های انگیزشی بسیار ترغیب شده باشید. ولی بعد از اینکه جواب نمی بینید آن را رها کرده و سرمایه و وقت خود را از دست می دهید.

دوره ای که شما از ما خریداری می کنید مزیت های زیر را نسبت به دوره های دیگر دارد.

درباره دوره های کارآزموده و کارازی شدن :

گروه کارآزموده

مرکز آموزشی گروه کارآزموده

مزیت ما

1- اول از همه شما باید کاری که میخواهید انجام دهید را درست انتخاب کنید . ما در کارآزموده دوره های متناسب با سلیقه های مختلف درست کرده ایم که به راحتی دوره ای که میخواهید را پیدا کرده و آن را دریافت کنید و آموزش ببینید.(کارازی شوید)

2- بعد از اینکه مشکل پیدا کردن کسب و کار شما حل شد باید به سراغ این بروید که به چه وسایلی نیاز دارید در دوره های ما شما بر این موضوع می رسید که چقدر در زمینه های مختلف باید هزینه کنید یا اینکه از دید شما کدام هزینه برای کسب و کارتان ضروری است یا خیر.

3- مبالغ به صورت شفاف و دوره مالی شما از اول تا انتها برای دریافت اولین سود و همچین بازگشت سرمایه به صورت کاملا ساده و حرفه ای توضیح داده شده تا شما بتوانید تمام هزینه ها و سود خود را اندازه گیری کنید.

بعد از خواندن مطالب …

4- بعد از خواندن دوره مورد نظر شما به این باور می رسید که میتوانید با مبلغ داراییتون کسب و کار مورد نظر را راه اندازی کنید یا خیر

5- آموزش های کسب و کار به صورت نوشتاری می باشد . همچنین نرم افزار  برای راحت تر کار کردن شما و محاسبه های شما طراحی شده است که با آن ها میتوانید آموزش ببینید و مبالغ خود را ارزیابی کنید .

همچین بدلیل اینکه یکی از ابزار ها نرم افزار آموزشی ما می باشد ؛ شما میتوانید در هرجایی که هستید با گوشی همراهتان آموزش ببینید و مورد استفاده قرار دهید.

6- یکی از موارد مهم دیگر این است که آموزش ها به صورت کاربردی بوده و به روز می باشد . این امر باعث می شود که مبالغی که در آموزش آمده است بسیار کارامد و برای استفاده آماده باشد . منظور از کاربردی این است که مدت دوره ها کم است .  همچنین ابزار های مختلفی برای آموزش در دوره برای شما فراهم خواهد بود. به این خاطر شما میتوانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن دوره را تمام کرده و سراغ فعالیت خود بروید.

درخواست ما

ما مشتاق هستیم که هر چه سریع تر به ما بپیوندید و کسب و کار خود را آغاز کنید و درامد خود را کسب کنید.برای اینکه کارازی شوید ما را در صفحات اجتماعی دنبال کنید ، نرم افزار ما را دانلود کنید و همچنین میتوانید در سایت ما عضو شوید.

با تشکر فراوان

گروه آموزشی کارآزموده