با نام و یاد خدا سلام میکنم خدمت همه دوستان عزیزم. برای پیشرفت در یک کسب و کار شما نیازمند این هستید که یک پشتیبان داشته باشید. کار یک پشتیبان چیست و به چه دردی می خورد؟ خانم Carla Harris در این خصوص در سخنرانی TED صحبت می کند .

 سخنرانی Carla Harris

سخنرانی تد و سخنرانی که در آن خانم Carla Harris صحبت کردند

یک کسب و کار را در نظر بگیرید که شما درون آن هستید و میخواهند پشت سر شما صحبت کنند و بین مدیران و دیگر اشخاص شما را بررسی کنند تا به شما امتیازی در ذهن و کاغذ دهند در اینجا شما نمی توانید از خود دفاع کنید یا در مورد خود صحبت کنید . در اینجا شما به یک پشتیبان نیاز دارید تا به جای شما صحبت کند و شما را بالا ببرد تا پیشرفت کنید.

شما نمی توانید یک محیط صد در صد شایسته سالارانه داشته باشید وقتی یک عامل انسانی در روند ارزشیابی مداخله دارد . پس شما به یک همکار و یا همان پشتیبان نیاز دارید تا در مواقع ضروری از شما دفاع کند .

به دو روش می توانید این اشخاص را در کنار خود داشته باشید :

1- کارتان بسیار عالی باشد و برای آن شرکت و یا سازمان سود آور باشید.

2- رابطه اجتماعی خیلی خوبی با همه داشته باشید.

کارآزموده برای بهتر شناختن شما با کسب و کار ها برخی از سخنرانی های تد را برای شما تهیه کرده است تا با دیدن آن ها در مورد کسب و کار های خودتان ایده های بهتری داشته باشید. این ایده ها می تواند در پیشرفت شما بسیارکارامد باشد.

امیدواریم که بتوانیم راهگشای کسب  کار شما باشیم.

درباره TED و پشتیبان :

تِد (به انگلیسی: TED، مخفف Technology, Entertainment, Design) یک مجموعه همایش جهانی است که توسط بنیاد Sapling که سازمانی غیرانتفاعی خصوصی است، با شعار «ایده‌ها ارزش گسترش دارند»، برگزار می‌شود.

سخنرانی TED

تاریخ TED :

تد در فوریهٔ ۱۹۸۴ (اسفند ۱۳۶۲) به عنوان یک رویداد تکی پایه‌گذاری شد. مجموعه همایش سالیانه از ۱۹۹۰ شروع شد. تمرکز اولیهٔ سخنرانی TED روی تکنولوژی و طراحی با ریشه‌های سیلیکون ولی بود، اما از آن به بعد تمرکزش وسیع‌تر شده‌است تا سخنرانی‌هایی را از موضوعات علمی، فرهنگی و دانشگاهی زیادی شامل شود.

کنفرانس اصلی تد هر ساله در شهر ونکوور در ایالت بریتیش کلمبیا در کانادا و در مرکز همایش ونکوور برگزار می‌شود. کنفرانس دیگر تد، تداکتیو در شهر مجاور ویستلر برگزار می‌شود. تا قبل از سال ۲۰۱۴، این دو همایش به ترتیب در لانگ‌بیچ و پالم‌اسپرینگز در کالیفرنیا برگزار می‌شدند. رویدادهای تد هم‌چنین در سراسر آمریکای شمالی و اروپا و آسیا با پخش زندهٔ سخنرانی‌ها برگزار می‌شود.

سخنرانی TED یک طیف وسیع از موضوعات را از تحقیق و علم به صورت عملی و فرهنگ که عمدتاً به شیوهٔ داستان‌گویی بیان می‌شود، شامل می‌شود. به سخنرانان حداکثر ۱۸ دقیقه فرصت ارائهٔ ایده‌هایشان به خلاقانه‌ترین و جذاب‌ترین شیوه‌ای که می‌توانند، داده می‌شود.

سخنرانان و پشتیبان :

سخنرانان قبلی سخنرانی TED شامل بیل کلینتون، جین گودال، ال گور، گوردون براون، بیلی گراهام، ریچارد داوکینز، بیل گیتس، بونو، پایه‌گذاران گوگل لری پیج و سرگئی برین و بسیاری از برندگان جایزهٔ نوبل هستند. مسئول کنونی تد کریس اندرسون، بریتانیایی روزنامه‌نگار کامپیوتر و ناشر مجله سابق، است.

در این سخنرانی شما با روش های جذب افراد به نام پشتیبان که می توانند با شما کار کنند و شما در محیط کار پیشرفت کنید آشنا می شوید.

از ژوئن سال ۲۰۰۶، پیشنهاد شد که سخنرانی‌ها به صورت رایگان از طریق وبگاه TED.com و تحت مجوز BY-NC-ND کرییتیو کامانز پخش شود. از مارس ۲۰۱۶، بیش از ۲۴۰۰ سخنرانی از طریق همین وبسایت قابل مشاهده و دسترسی است.

در ژوئن ۲۰۱۱، تصاویر ترکیبی از سخنرانی‌ها بیش از ۵۰۰ میلیون بار مشاهده شده بود و قبل از نوامبر ۲۰۱۲، سخنرانی‌ TED در سراسر جهان بیش از یک میلیارد بار بازدید شده بودند. البته همه سخنرانی‌ها به یک اندازه محبوب و شناخته شده نیستند؛ با این وجود، سخنرانی‌هایی که توسط اعضا انجمن‌های علمی یا فرهنگستان‌های ادبی صورت می‌گرفتند، بیشتر از میانگین و سخنرانی‌های مرتبط با هنر و صنعت و طراحی کم‌تر از میانگین به صورت آنلاین مشاهده می‌شوند.

و از مه سال ۲۰۱۵ پیشنهاد شد که سخنرانی های تد به صورت رایگان در اپلیکیشن ها موبایل قرار دادن شود ،در سال های جاری سیستم عامل اندروید و iOS به خوبی از این پیشنهاد استقبال کردند و از سال ۲۰۱۶ به صورت رسمی وارد لیست برنامه های پرکاربرد اندروید و iOS شد.