با سلام و نام و یاد خداوند ، همه ما در شغل های خود ، زمانی را در استرس و نگرانی بابت فشار کاری تجربه کرده ایم . تحت فشار بودن ما در بسیار از مواقع باعث می شود که بعضی مواقع کارها را که به ما می سپارند خراب کنیم . در این ویدیو که برای شما گذاشته ایم به این مسئله می پردازد و به شما می گوید که چگونه از این بحران خودتان را  رهایی بدهید.

خانم Sian Leah Beilock  در اینباره در سال 2017 در سخنرانی TED به باید ها و نباید ها در مواقع تحت فشار را اشاره کرده است . امیدورام که از این سخنرانی لذت برده و مورد استفاده در کارها قرار دهید .

سخنرانی تد گروه کارآزموده

سخنرانی Sian_Beilock_head در سخنرانی TED

گروه کارآزموده همواره در جهت تحکیم کار های خود با بخش های مختلف خود به گونه ای رفتار می کند که فردی بیش از فرد دیگری تحت فشار کاری به سر نبرد و بتواند کار خود را بدون استرس انجام دهد.

در مواقعی که میخواهیم کاری را انجام دهیم بهترین کار این است که به افکار خوب رو بیاوریم و با حوصله و صبر کار خود را انجام داده و بتوانیم سریع ترین راه را برای مقابله با این استرس و در آمدن از تحت فشار کارها پیدا کنیم.

امیدواریم که بتوانیم راهگشای کسب و کار شما باشیم .

درباره TED و توضح تحت فشار بودن :

تِد (به انگلیسی: TED، مخفف Technology, Entertainment, Design) یک مجموعه همایش جهانی است که توسط بنیاد Sapling که سازمانی غیرانتفاعی خصوصی است، با شعار «ایده‌ها ارزش گسترش دارند»، برگزار می‌شود.

سخنرانی TED

تاریخ TED :

تد در فوریهٔ ۱۹۸۴ (اسفند ۱۳۶۲) به عنوان یک رویداد تکی پایه‌گذاری شد. مجموعه همایش سالیانه از ۱۹۹۰ شروع شد. تمرکز اولیهٔ سخنرانی TED روی تکنولوژی و طراحی با ریشه‌های سیلیکون ولی بود، اما از آن به بعد تمرکزش وسیع‌تر شده‌است تا سخنرانی‌هایی را از موضوعات علمی، فرهنگی و دانشگاهی زیادی شامل شود.

کنفرانس اصلی تد هر ساله در شهر ونکوور در ایالت بریتیش کلمبیا در کانادا و در مرکز همایش ونکوور برگزار می‌شود. کنفرانس دیگر تد، تداکتیو در شهر مجاور ویستلر برگزار می‌شود. تا قبل از سال ۲۰۱۴، این دو همایش به ترتیب در لانگ‌بیچ و پالم‌اسپرینگز در کالیفرنیا برگزار می‌شدند. رویدادهای تد هم‌چنین در سراسر آمریکای شمالی و اروپا و آسیا با پخش زندهٔ سخنرانی‌ها برگزار می‌شود.

سخنرانی TED یک طیف وسیع از موضوعات را از تحقیق و علم به صورت عملی و فرهنگ که عمدتاً به شیوهٔ داستان‌گویی بیان می‌شود، شامل می‌شود. به سخنرانان حداکثر ۱۸ دقیقه فرصت ارائهٔ ایده‌هایشان به خلاقانه‌ترین و جذاب‌ترین شیوه‌ای که می‌توانند، داده می‌شود.

در سخنرانی که برای تحت فشار کاری صحبت شده است به این باور می رسیم که یک سری از کار ها بدتر و یک سری از کار ها بهترین راه برای رسیدن به آرامش می باشد .

سخنرانان و پشتیبان :

سخنرانان قبلی سخنرانی TED شامل بیل کلینتون، جین گودال، ال گور، گوردون براون، بیلی گراهام، ریچارد داوکینز، بیل گیتس، بونو، پایه‌گذاران گوگل لری پیج و سرگئی برین و بسیاری از برندگان جایزهٔ نوبل هستند. مسئول کنونی تد کریس اندرسون، بریتانیایی روزنامه‌نگار کامپیوتر و ناشر مجله سابق، است.

از ژوئن سال ۲۰۰۶، پیشنهاد شد که سخنرانی‌ها به صورت رایگان از طریق وبگاه TED.com و تحت مجوز BY-NC-ND کرییتیو کامانز پخش شود. از مارس ۲۰۱۶، بیش از ۲۴۰۰ سخنرانی از طریق همین وبسایت قابل مشاهده و دسترسی است.

در ژوئن ۲۰۱۱، تصاویر ترکیبی از سخنرانی‌ها بیش از ۵۰۰ میلیون بار مشاهده شده بود و قبل از نوامبر ۲۰۱۲، سخنرانی‌ TED در سراسر جهان بیش از یک میلیارد بار بازدید شده بودند. البته همه سخنرانی‌ها به یک اندازه محبوب و شناخته شده نیستند؛ با این وجود، سخنرانی‌هایی که توسط اعضا انجمن‌های علمی یا فرهنگستان‌های ادبی صورت می‌گرفتند، بیشتر از میانگین و سخنرانی‌های مرتبط با هنر و صنعت و طراحی کم‌تر از میانگین به صورت آنلاین مشاهده می‌شوند.

و از مه سال ۲۰۱۵ پیشنهاد شد که سخنرانی های تد به صورت رایگان در اپلیکیشن ها موبایل قرار دادن شود ،در سال های جاری سیستم عامل اندروید و iOS به خوبی از این پیشنهاد استقبال کردند و از سال ۲۰۱۶ به صورت رسمی وارد لیست برنامه های پرکاربرد اندروید و iOS شد.