نرم افزار کارآزموده

باسلام

گروه کارآزموده هموار بر این تلاش بوده که تمام دوره ها و اخبار و اطلاعات خود را به راحتی و با سرعت بالا در اختیار همه قرار دهد . از این رو نرم افزار آموزشی یکپارچه کارآزموده را معرفی می نماید تا با دانلود آن هم از جدید ترین دوره ها و هم اخبار ما با خبر شوید.نرم افزار کارآزموده برای گوشی های اندورید قابل دسترسی بوده و در آینده ای نزدیک برای گوشی های آی او اس نیز آن را در دسترس قرار خواهیم داد.نرم افزار اندروید ساخته شده می تواند در تمامی گوشی های دارای سیستم عامل اندروید کار کند

امیدواریم که بتوانیم در کنار هم با سریعترین حالت ممکن به کسب و کار ایده آل دست پیدا کنید.

دانلود نرم افزار کارآزموده

 

چرا نرم افزار را دانلود کنیم؟

دانلود نرم افزار ما باعث باخبر شدن شما از دوره های جدید می شود.همچنین راحتی کار و در دسترس بودن دوره ها برای شما امکان پذیر می شود . به عنوان مثال شما دوره هایی را که از کارآزموده دانلود کرده اید را از طریق این نرم افزار در گوشی خود نیز دارید و می توانید از آنها استفاده کنید.

همانطور که می دانید دوره ها را از بستر اینترنت دانلود کرده و در رایانه شخصی خود میتوانید داشته باشید. بعد از این کار و با دانلود کردن نرم افزار ما شما میتوانید به راحتی دوره هایی که دانلود کرده اید را در گوشی خود نیز با ورود به حساب کاربریتان داشته باشید .

فقط یکی از مزیت های این کار در دسترس بودن آن می باشد که بسیار مهم است و میتوانید با داشتن آن وقتی که در مکانی حضور دارید که از رایانه شخصی خود نمی توانید استفاده کنید و یا در دسترس ندارید از گوشی همراه خود به محاسبه در دوره ها بپردازید.

دوره های کشاورزی و دامی

در این دوره ها شاهد آموزش مالی کشاورزی و دامی باشید

برای مثال شما میتوانید وامی که از بانک میخواهید بگیرید را در بخش وام ها جستجو کنید و با ابزاری که در این آن تهیه شده است به محاسبه آن بپردازید و بدانید که چه میزان از وام به شما تعلق می گیرد.

وام بانکی