با سلام و به نام خدا ، هر شخص در هر رده و هر پستی که هست برای اینکه به موفقیت برسد نیازمند یک مربی می باشد. سخنرانی که برای اینبار برای شما انتخاب کرده ایم از آقای Atul Gawande در رابطه با مربی در کسب و کار. این بسیار نکته خوبی است که وقتی نیاز داریم تا با کسی در مورد کسب و کار صحبت کنیم با شخصی صحبت کنیم و مسئله را به او بگوییم که شخصی بالاتر از ما در آن زمینه باشد و بتواند ما را بررسی کرده و گفته ها و روش های ما را نقد کند . این بدان معنی است که یک شخص در رابطه با کسب و کار ما نظر خود را می دهد( مربی ) و بهترین راه حل ها را پیش روی ما می گذارد و می توانیم از تجربه و صحبت های آن استفاده کنیم.

Atul Gawande

سخنرانی تد آقای Atul Gawande

در سخنرانی که در این قسمت گذاشته ایم می توانید مفهوم خیلی خوبی از مربی و اینکه چه فردی برای این کار به درد شما می خورد را ببینید .

امیدواریم که از این سخنرانی استفاده کنید و لذت ببرید .

کارآزموده و مربی

گروه کارآزموده همیشه در پیشبر اهداف خود در زمینه های مختلف به علت کسب و کار خاص خود می کوشد تا افرادی را با این عنوان در کنار خود داشته باشد تا تمامی کار  ها و دوره ها به صورت کاملا حرفه ای تایید گردند.

درباره TED :

تِد (به انگلیسی: TED، مخفف Technology, Entertainment, Design) یک مجموعه همایش جهانی است که توسط بنیاد Sapling که سازمانی غیرانتفاعی خصوصی است، با شعار «ایده‌ها ارزش گسترش دارند»، برگزار می‌شود.

سخنرانی TED

تاریخ TED :

تد در فوریهٔ ۱۹۸۴ (اسفند ۱۳۶۲) به عنوان یک رویداد تکی پایه‌گذاری شد. مجموعه همایش سالیانه از ۱۹۹۰ شروع شد. تمرکز اولیهٔ سخنرانی TED روی تکنولوژی و طراحی با ریشه‌های سیلیکون ولی بود، اما از آن به بعد تمرکزش وسیع‌تر شده‌است تا سخنرانی‌هایی را از موضوعات علمی، فرهنگی و دانشگاهی زیادی شامل شود.

کنفرانس اصلی تد هر ساله در شهر ونکوور در ایالت بریتیش کلمبیا در کانادا و در مرکز همایش ونکوور برگزار می‌شود. کنفرانس دیگر تد، تداکتیو در شهر مجاور ویستلر برگزار می‌شود. تا قبل از سال ۲۰۱۴، این دو همایش به ترتیب در لانگ‌بیچ و پالم‌اسپرینگز در کالیفرنیا برگزار می‌شدند. رویدادهای تد هم‌چنین در سراسر آمریکای شمالی و اروپا و آسیا با پخش زندهٔ سخنرانی‌ها برگزار می‌شود.

سخنرانی TED یک طیف وسیع از موضوعات را از تحقیق و علم به صورت عملی و فرهنگ که عمدتاً به شیوهٔ داستان‌گویی بیان می‌شود، شامل می‌شود. به سخنرانان حداکثر ۱۸ دقیقه فرصت ارائهٔ ایده‌هایشان به خلاقانه‌ترین و جذاب‌ترین شیوه‌ای که می‌توانند، داده می‌شود. موفقیت تد بر این پایه می باشد.

سخنرانان:

سخنرانان قبلی سخنرانی TED شامل بیل کلینتون، جین گودال، ال گور، گوردون براون، بیلی گراهام، ریچارد داوکینز، بیل گیتس، بونو، پایه‌گذاران گوگل لری پیج و سرگئی برین و بسیاری از برندگان جایزهٔ نوبل هستند. مسئول کنونی تد کریس اندرسون، بریتانیایی روزنامه‌نگار کامپیوتر و ناشر مجله سابق، است.

از ژوئن سال ۲۰۰۶، پیشنهاد شد که سخنرانی‌ها به صورت رایگان از طریق وبگاه TED.com و تحت مجوز BY-NC-ND کرییتیو کامانز پخش شود. از مارس ۲۰۱۶، بیش از ۲۴۰۰ سخنرانی از طریق همین وبسایت قابل مشاهده و دسترسی است.

در ژوئن ۲۰۱۱، تصاویر ترکیبی از سخنرانی‌ها بیش از ۵۰۰ میلیون بار مشاهده شده بود . قبل از نوامبر ۲۰۱۲، سخنرانی‌ TED در سراسر جهان بیش از یک میلیارد بار بازدید شده بودند. البته همه سخنرانی‌ها به یک اندازه محبوب و شناخته شده نیستند. با این وجود، سخنرانی‌هایی که توسط اعضا انجمن‌های علمی یا فرهنگستان‌های ادبی صورت می‌گرفتند. بیشتر از میانگین و سخنرانی‌های مرتبط با هنر و صنعت و طراحی کم‌تر از میانگین به صورت آنلاین مشاهده می‌شوند.

و از مه سال ۲۰۱۵ پیشنهاد شد که سخنرانی های تد به صورت رایگان در اپلیکیشن ها موبایل قرار دادن شود ،در سال های جاری سیستم عامل اندروید و iOS به خوبی از این پیشنهاد استقبال کردند و از سال ۲۰۱۶ به صورت رسمی وارد لیست برنامه های پرکاربرد اندروید و iOS شد.