با سلام خدمت همه عزیزان، آموزش رایگان ccna سیسکو از گروه کارآزموده که امیدواریم مورد توجه همه دوستان قرار بگیرد . در این پست می خواهیم مطالب این دوره را از صفر تا صد و به صورت حرفه ای و همچنین به صورت فیلمی به شما آموزش بدهیم .

گروه کارآزموده همواره در این تلاش بوده است که بهترین خدمات را ارائه نماید از این رو یکی از مهمترین و پر استفاده ترین دوره های شبکه های کامپیوتری را به صورت رایگان و به صورت فیلم از صفر تا 100 برای شما گذاشته است . مدرس این دوره آقای مهندس محمد رضا رستمی کوپایی می باشند .در طول تمام این دوره شما می توانید با نظرات خود به بهتر شدن این دوره کمک کنید . این دوره از 1399/03/10 آغاز و هر دو الی سه روز یک بار یک فیلم جدید گذاشته می شود .

آموزش سیسکو

آموزش های رایگان سیسکو

شما می توانید تمام موارد سوالات و نظرات خود را در پیام همین پست بگذارید . ویدیو ها زیر هم دیگر قرار گرفته و قسمت های آن و نام قسمت در بالای آن قرار می گیرد . ما را در بهتر شدن این دوره با نظرات خود کمک کنید تا بتوانیم بهترین دوره آموزشی به صورت رایگان در این دوره را که می توان گفت مهم ترین دوره شبکه های کامپیوتری است را برگذار کنیم .

امیدواریم که بتوانیم راهگشای آموزشی شما در مطالب گوناگون باشیم  . این رسالت ما در گروه کارآزموده می باشد .

آموزش ccna که در بخش های مختلف آموزشی تدریس می شود آن هم با قیمت های نسبتا بالا که ما بر همین اساس تصمیم گرفتیم که این دوره را به صورت رایگان و همچنین به صورت روزانه بگذاریم تا شما بتوانید هم رایگان و هم با تعامل بیشتری با این دوره داشته باشید .

آموزش رایگان ccna :

آموزش های را میتوانید در زیر مشاهده بفرمایید .

آموزش رایگان ccna

آموزش رایگان ccna در گروه کارآزموده

قسمت اول بخش اول :

 

 

قسمت اول بخش دوم :

 

 

قسمت دوم – تعاریف و استفاده از vlan :

 

قسمت دوم -بخش دوم – ادامه vlan ها :